הובלת פסנתר

הובלת פסנתר

שירותי הובלות בדימה

1

תורגמן הובלות – הובלות בפריסה ארצית

5

דימה הובלות , מוביל מקצועי בדרום

5

יותר המוביל שלך עובד באזור הצפון, מעניקה שירותי הובלה לדירה, הובלת משרדים ועוד. התקשרו לקבלת…

5

א.נ. מובילים SOS ברמה גבוה, מקצוענים בכל הקשור להובלת דירה מכל הסוגים, הובלת משרדים ועוד.…

5

חברת ההובלה מעניקה שירותי הובלה מזה שנים רבות, אנו מעניקים שירות אדיב, מקצועי לכל לקוחתינו

5

מובילים מקצועיית המתמחים בהעברת דירות, העברה משרדים, תכולת דירה, אריזה וכל הנדרש בעת מעבר דירה.

5

אנו מעסיקים מובילים מקצוענים בלבד, התקשרו עוד היום לקבלת הצעת מחיר

5

הובלות פסנתר? רק למקצוענים ומנוסים באמת.

אין דבר מרשים יותר מאשר נגינה על פסנתר, אך מה עושים כשצריך לעבור דירה? אתם זקוקים רק לשירותי הובלת פסנתר מקצועיים? את המנגינה הזאת אי אפשר להפסיק!

מקצועיות היא תנאי בסיסי להובלת פסנתר, יש לכם פסנתר שצריך להוביל? להלן כמה דברים שאתם חייבים לשים לב אליהם בבחירת חברת הובלות לפסנתר יקר הערך שלכם.

מקצועיות

בניגוד להובלה של מקרר שאינה מחייבת דבר כמעט מלבד רצועה חזקה ושני אנשים, הרי שלהובלה של פסנתר יש דרישות מחמירות, הוא חייב להישמר בזווית מסוימת, אסור להטות אותו אחורה או קדימה מידי, כל טלטלה חדה יכולה להרוס אותו מבפנים גם באופן שלא יראו מבחוץ אך הנזק ישמע היטב לאחר מכן. כמו כן, יש צורך לעטוף אותו לא רק בניילון נצמד אלא בריפוד בדרגה גבוהה, להכין משטחי הובלה איכותיים ולדעת להזמין את המנוף בגודל הנכון  ובחוזק הנכון במידה וצריך. פסנתר כנף יכול להגיע עד למשקל של חצי טון, לא מספיק שני גברים שיודעים להוביל קרטונים, המקצועיות והמיומנות היא חלק חשוב מאוד מהצלחת הובלה מוצלחת של פסנתרים.

  • חשוב לציין שהובלת פסנתר מלוות לרוב בשירות הובלה עם מנוף, שכן דבר זה עוזר להתהליך ההובלה.

ניסיון

הובלת פסנתר

הובלת פסנתר

כשמובילים מקרר אין סיבה אמתית לדאגה, כל מה שצריך לדאוג שירימו אותו בצורה טובה ולא יתנו לו מכות בצדדים מקירות ופינות. הובלה של מקרר הינה פשוטה מאוד, המשקל לא מהווה אתגר משמעותי לשני גברים מובילים חסונים. לעומת זאת, הובלה של פסנתר מצריכה דיוק מרבי, תיאום קשר עין יחד עם עצמה מדויקת וניסיון בעבודה בצוות מתורגל, אחרת, לא משנה כמה המקצועיות שלכם גבוהה בתיאוריה, הובלת פסנתר מחייבת ניסיון מעשי עד להצלחה בהובלה מושלמת.

ידע בתחום הפסנתרים

הובלת פסנתרים הרבה פעמים נראית כמו מלאכה שתעבור חלק, כשלמעשה בתנאי השטח נגלים הרבה הפתעות. לעיתים יש לפרק חלקים מהפסנתר על מנת שהפסנתר יעבור במקומות שלא היה צפוי שלא יעבור. לא כל מוביל יודע לעשות זאת. הצוותים שלנו מומחים בתחום הובלת פסנתר, ומספקים שירותים אלו כחלק משירות הובלת תכולת דירה או כשירות נפרד.

נשמח לתת לכם שירותי הובלת פסנתרים.

הערה לסיום לגבי אחריות וביטוח:

חשוב מאוד לדעת, הובלת פסנתר אינה כפופה לכל ביטוח שקיים לחברת הובלות רגילה, חברות הובלות רבות מבטיחות ביטוח לפסנתרים שהם מובילים, לעתים הדבר נובע מטעות בהבנה של חברות חדשות עד שהם נדרשים להפעיל את הביטוח.  הביטוח יכסה אך ורק חברות הובלה המתמחות בפסנתרים שכן לא כל חברה מוסמכת להובלת פסנתרים והובלת פסנתרים על ידי מי שאינם מומחים לכך אינה מכוסה על ידי הביטוח.

מחפשים הובלת פסנתר במחיר טוב? צריכים הובלה כללית או הובלה נפרדת? התקשרו עכשיו וגם אתם תקבלו שירות מקצועי!

פרטים לקבלת הצעת מחיר

שירותי ב והסביבה

אינדקס הובלות להשוואת מחירי ב, מחפשים מוביל מקצועי ובעל ניסיון רב במתן שירותי הובלה איכותית ?
הגעתם למקום הנכון !
התקשרו עכשיו למוקד הארצי שלנו, או השאירו פרטים בטופס, וצוות האתר יחזור אליכם בהקדם עם מחיר הובלה בהתאם לדרישות.
פרטים לקבלת הצעת מחיר

דילוג לתוכן