הובלת דירה

הובלת דירה

שירותי הובלות בדימה

1

תורגמן הובלות – הובלות בפריסה ארצית

5

דימה הובלות , מוביל מקצועי בדרום

5

עובדיה הובלות בירושלים והסביבה

5

יותר המוביל שלך עובד באזור הצפון, מעניקה שירותי הובלה לדירה, הובלת משרדים ועוד. התקשרו לקבלת…

5

א.נ. מובילים SOS ברמה גבוה, מקצוענים בכל הקשור להובלת דירה מכל הסוגים, הובלת משרדים ועוד.…

5

חברת ההובלה מעניקה שירותי הובלה מזה שנים רבות, אנו מעניקים שירות אדיב, מקצועי לכל לקוחתינו

5

מובילים מקצועיית המתמחים בהעברת דירות, העברה משרדים, תכולת דירה, אריזה וכל הנדרש בעת מעבר דירה.

5

אנו מעסיקים מובילים מקצוענים בלבד, התקשרו עוד היום לקבלת הצעת מחיר

5

הובלת דירה זהירה ובטוחה הריהוט שלכם בידיים טובות!

חוששים לריהוט ולארגזים שלכם בזמן מעבר דירה? צודקים! עם מובילים מקצועיים תיהנו משירותי הובלה זהירים וקפדניים, הדרך הארוכה היא הקצרה ביותר. כשאתם מזמינים הובלת דירה, אתם לא מזמינים הובלה רק לריהוט ולמוצרים שלכם, אתם מזמינים הובלה לכל הזמן שעמדתם בתור לרכישת המוצרים, לכל הזמן שתזמינו טכנאים לתקן את המוצרים השונים במידה ויתקלקלו, החשש בהזמנת הובלה מוצדק, חברת הובלה מקצועית תחסוך לכם הרבה מאוד טרדות ודאגות, כיצד? פשוט על ידי ניסיון, מקצועיות וזהירות מרבית.

הניסיון שלנו

חברתנו ביצעה לאורך כל שנות הפעילות אלפי הזמנות של הובלת דירה, בכל חלקי הארץ, הובלות דירות קטנות לסטודנטים, הובלות גדולות מאוד של בתים פרטיים עם פרטים יקרי ערך וכן הובלות למשרדים ומפעלים. הניסיון שצברנו במשך השנים מלווה אותנו בכל הזמנה ומסייע לנו לאפיין מראש את דרכי ההובלה האידיאליים של כל הזמנה מבית הלקוח אל ייעדו בזהירות ולעיתים באמצעות פתרונות יצירתיים וייחודיים שפיתחנו במשך השנים.

שירותי אריזה ופריקה

חברתנו מספקת שירותים משלימים להובלת דירה ומספקת גם אפשרות להוספת שירותי אריזה ופריקה. לקוחות שבוחרים בתוספת זאת נהנים משירותי אריזה מקצועיים ומהירים וגם כמובן מפריקה מדויקת בדירה החדשה שלכם לפי הנחיותכם ובסבלנות רבה, עד שתהיו שבעי רצון.

הובלות דירה סטודנטים

סטודנטים ועוברים דירה? זאת בוודאי לא מעבר הדירה האחרון שלכם. סטודנטים עוברים דירה פעמים רבות במהלך הלימודים ובכלל, בעקבות שכר דירה שעלה או בגלל צורך לעבור למקום גיאוגרפי אחר. הובלת דירה של סטודנטים הינה הובלה ייחודית, שכן לסטודנט הממוצע אין תכולה רבה וכמו כן הוא גם מוגבל מאוד בזמנים. לכן עלינו להתאים עבורו את הזמנים וגם כמובן להתחשב במחיר מיוחד ללקוח שהכנסתו אינה גבוהה. חברתנו מספקת הובלות דירה לסטודנטים במחירים מעולים תוך התחשבות בזמניהם הדחוקים.

שימוש במנופים

במידה ותנאי ההובלה שלכם מצריכים זאת, הן בעקבות צורך בשמירה על ציוד רגיש במיוחד והן בגלל תנאי שטח מגבילים אנו עושים שימוש באמצעות מנופים איכותיים. מנופים אלו חוסכים לכם תקלות אופציונאליות כתוצאה ממעברים צרים וכן בהגנה על פריטים שבירים או עדינים במיוחד. כמובן, אנחנו דואגים להכל, ואין לכם כל צורך ליצור קשר עם ספק נוסף של מנוף, העבודה תתנהל מולנו ואנחנו נדאג לכל, לכם נשאר רק ליהנות מהשירות המקיף והמתקדם.

והמחיר? כמובן, מחיר מנצח!

המחירים שלנו הינם המחירים הטובים ביותר בתחום, אנחנו נספק לכם הצעת מחיר מותאמת אישית, נאפיין את הצרכים שלכם במדויק וניתן לכם הצעת הובלת דירה מחיר משתלמת במיוחד שלא תוכלו לסרב לה.

הובלת דירה לכל חלקי הארץ

אנחנו מובילים תכולות דירה בכל רחבי הארץ, ממטולה ועד אילת, זמינים לכל לקוח ועומדים לרשות כל הלקוחות. בצענו במשך השנים הובלות ארוכות יעדים והובלות קטנות. הלקוחות שלנו נהנים מיחס אישי ואדיב, לקוחות קטנים כגדולים, בכפרים מבודדים ובעיר הגדולה תל אביב. ביטוח ואחריות הצוותים המסורים שלנו יעשו הכל כדי לשמור על הריהוט ותכולת הדירה שלכם, יחד עם זאת הובלת דירה איננה חסינה מפני כל תקלה, אך אנו עומדים תמיד מאחורי כל בקשה או הערה של הלקוח. כל פעולת הובלת דירה מלווה ביטוח מקצועי על ידי חברת ביטוח מורשת וגם כמובן תחת האחריות שלנו. לפרטים והצעות מחיר להובלות דירה התקשרו!

פרטים לקבלת הצעת מחיר

שירותי ב והסביבה

אינדקס הובלות להשוואת מחירי ב, מחפשים מוביל מקצועי ובעל ניסיון רב במתן שירותי הובלה איכותית ?
הגעתם למקום הנכון !
התקשרו עכשיו למוקד הארצי שלנו, או השאירו פרטים בטופס, וצוות האתר יחזור אליכם בהקדם עם מחיר הובלה בהתאם לדרישות.
פרטים לקבלת הצעת מחיר

דילוג לתוכן