הובלות עם מנוף

שירותי הובלות בדימה

1

תורגמן הובלות – הובלות בפריסה ארצית

5

דימה הובלות , מוביל מקצועי בדרום

5

יותר המוביל שלך עובד באזור הצפון, מעניקה שירותי הובלה לדירה, הובלת משרדים ועוד. התקשרו לקבלת…

5

א.נ. מובילים SOS ברמה גבוה, מקצוענים בכל הקשור להובלת דירה מכל הסוגים, הובלת משרדים ועוד.…

5

חברת ההובלה מעניקה שירותי הובלה מזה שנים רבות, אנו מעניקים שירות אדיב, מקצועי לכל לקוחתינו

5

מובילים מקצועיית המתמחים בהעברת דירות, העברה משרדים, תכולת דירה, אריזה וכל הנדרש בעת מעבר דירה.

5

אנו מעסיקים מובילים מקצוענים בלבד, התקשרו עוד היום לקבלת הצעת מחיר

5

חשוב לכם באמת לשמור על הריהוט שלכם?

לא מעוניינים לפרק ולהרכיב או שלא ניתן?

הובלות עם מנוף מקצועיות פותרות את הבעיה בקלות וללא מאמץ.

אם שברתם את הראש כדי למצוא פתרון איך תוכלו להוציא מהדירה את הספה הגדולה שלכם שבחיים לא תעבור דרך הדלת, או את השולחן היוקרתי מעץ מלא שניצב בפינת האוכל, חברתנו מספקת פתרונות באמצעות הובלות עם מנוף כדי לעשות את החיים קלים יותר.

פינוי מקצועי למצבים בלתי אפשריים

הובלות-עם-מנוף

הובלות-עם-מנוף

לעיתים נדרש לפנות תכולת דירה הנמצאת בקומה גבוהה או לחילופין פינוי ריהוט שלא ניתן לפינוי רגיל מבעד לדלת הכניסה ויש צורך במציאת פתרון להוצאת הריהוט. פינוי זה מתאפשר על ידי הובלות עם מנוף, אשר מפנה את תכולת הדירה בדרך כלל מבעד לחלון קדמי בדירה בו הפתח רחב יותר וניתן להוציא את התכולה.

תפעול המנוף

חברתנו מחזיקה מנופים בעלי יכולות גבוהות, יכולות להניף תכולה במשקל רב, ומגובה רב. המנופים בעלי יציבות ושליטה מדויקת, שבאפשרותה להבטיח את פינוי תכולת הדירה ללא פגע וללא תקלות, באופן הבטוח ביותר. הנהגים המעלים את המנוף מקצועיים ומנוסים, המיומנים בכבודה זהירה ובטוחה עם מנוף ויוכלו לפנות את חפציכם בבטחה המרבית.

גודל המנוף

לעיתים נדרשת הובלה מדירה גבוהה במיוחד או של ריהוט גדול בעל משקל עוצמתי. הובלות מנוף יתאפשרו על ידי התאמת המנוף המתאים למשימת ההובלה, אשר יקבע בדרך כלל על פי הציוד הכבד ביותר וכן מנוף שבאפשרותו להגיע לקומה גבוהה הנמצאת בבניין רב קומות. פינוי תכולה מבניינים רבי קומה יכול להתאפשר רק באמצעות מנוף חזק במיוחד בעל זרוע ארוכה המסוגלת להגיע לקומה ממנה מובילים. המנוף והזרוע המובילים נדרשים להיות עוצמתיים ויציבים בכדי לאפשר הובלה בטוחה של הציוד ומבלי להתנדנד ולאבד יציבות, דבר העלול להוביל לסכנה עבור התכולה, אך גרוע מזה – לסכנה לציבור.

מחיר הובלה עם מנוף

הובלות עם מנוף מספקות פתרון אולטימטיבי וסולידי לפינוי תכולת דירה כאשר אין חלופה אחרת אפשרית לפינוי מכלול הריהוט וקיים ריהוט גדול מדי להוצאה מבעד לדלת, או לחילופין מדובר בקומה גבוהה בבניין ללא מעלית, ואף בניין עם מעלית כאשר הריהוט גדול מדי בכדי להכניסו אל תוך המעלית. מחיר הובלה עם מנוף משתנה בהתאם לכל הפרמטרים הללו, וכן בהתאם לכמות התכולה שיש לפנות, ולגודל המנוף הנדרש בהתאם לגובה הדירה ממנה מפנים.

הובלות מנוף מספקות פתרון נוח ופרקטי להובלות בסיטואציות שאינן מאפשרות הובלה ידנית. מחיר הובלה עם מנוף נוח וסביר, ומספק שירות אמין ומקצועי.

להזמנת הובלות מנוף התקשרו עוד היום ונשמח לעמוד לשירותכם!

פרטים לקבלת הצעת מחיר

שירותי ב והסביבה

אינדקס הובלות להשוואת מחירי ב, מחפשים מוביל מקצועי ובעל ניסיון רב במתן שירותי הובלה איכותית ?
הגעתם למקום הנכון !
התקשרו עכשיו למוקד הארצי שלנו, או השאירו פרטים בטופס, וצוות האתר יחזור אליכם בהקדם עם מחיר הובלה בהתאם לדרישות.
פרטים לקבלת הצעת מחיר

דילוג לתוכן