מחירון הובלות

ללקוחותינו מגיע את המחיר הטוב ביותר!

על שירות מקצועי ויחס אישי לא צריך לשלם יותר, זה חלק מהעבודה, זה חלק מהאהבה שלנו למקצועי.

בחישוב עלות מעבר דירה, אחת ההוצאות המרכזיות שיש להכניס לשיקולי התקציב היא הובלת התכולה מתוך הדירה ואל היעד החדש. מחיר הובלה מהווה פונקציה של מספר רב של פרמטרים ותנאים. אנו נשכלל את כל הנתונים ונספק לכם הצעת מחיר לשירות הובלות אמין ויעיל.

כמות התכולה

תכולה הדירה תיעשה בעיקרה על ידי עובדים אחראיים ומנוסים אשר יפנו את תכולת הדירה מתוך הדירה, יעמיסו על עגלות ההובלה, ויובילו את הציוד למקום היעד. מחיר הובלה תלוי במידה רבה בכמות התכולה אותה תרצו להעביר ובעומס העבודה. ככל שמדובר בדירה גדולה ותכולה מרובה, המחיר יהיה גבוה יותר בהתאם.

גודל התכולה

מעבר לכמות התכולה אותה יש להוביל, מחיר הובלה מתחשב גם בגודל התכולה עצמה ובקושי והמאמץ הנדרש להובלת חפצים בגודל זה. מלבד זאת, גודל התכולה משפיע גם על צורת ההובלה, כלומר לא תמיד יתאפשר להוביל את התכולה באופן ידני בשם גדלה, ולעיתים נבצע את ההובלה באמצעות מנוף בעל יכולת עוצמתית לשאת חפצים כבדים ביותר.

גובה הדירה

אם אתם גרים בבניין או בבית בעל מספר קומות, פינוי התכולה דורש את הוצאתה אל מחוץ לבניין בדרך האפשרית. אם מדובר בבניין ללא מעלית, או בבית בעל מספר קומות, על ההובלה להתבצע ידנית דרך המדרגות, ולכן ההובלה מורכבת יותר. הובלת תכולה בחדר מדרגות מסכנת את התכולה ודורשת מיקוד, יעילות זהירות רבה בעת ביצוע עבודה זאת. משכך, נדרשת תוספת להובלה הכרוכה בהובלה דרך מדרגות, והמחיר מגולם גם הוא במירון הובלות. אם ישנה מעלית בבניין, המשימה יכולה להפוך פשוטה יותר, אולם במידה שהתכולה גדולה מדי עבור שימוש במעלית, תיאלץ להתבצע גם היא בסבלות ידנית. במקרה בו ההובלה אינה יכולה להיעשות באמצעות מעלית, והפינוי נעשה מקומה גבוהה בבניין רב קומות, נעשה גם אז שימוש במנוף מתואם לגובה הדירה.

הובלות מנוף

מנוף מסייע בסיטואציות שונות, שאת חלקן מנינו לעיל, וכאשר לא ניתן לעשות את ההובלה באופן ידני. להובלה באמצעות מנוף מספר יתרונות, כאשר הראשונה שבהן היא כמובן ששימוש במנוף מאפשר את ההובלה. יתרון נוסף של הובלה באמצעות מנוף הוא הובלה תוך אמצעי בטיחות מקסימליים אותם ניתן להבטיח באמצעות שימוש במנוף, יותר ממה שניתן להבטיח זאת בעבודה אנושית. המנופים שלנו הם מהטובים והחזקים ביותר, מיוצרים על פי תו התקן, ומבטיחים הובלה יעילה, בטוחה ואחראית.

מרחק הובלה ליעד

מחירון הובלות משתנה בהתאם למרחק היעד אליו מתבצעת ההובלה. הובלת תכולה ממקום למקום דורשת אמצעים מתאימים כגון עגלת הובלה חזקה ויציבה, המסוגלת להכיל את כלל התכולה. הנסיעה למקום היעד נעשית בזהירות המרבית, תוך נסיעה בטוחה ורגועה כדי לשמור על הציוד תקין ושלם בהגעה ליעד.

מחירון הובלות שלנו הינו נוח ואטרקטיבי, ומותאם במיוחד עבורכם ועבור הצרכים שלכם. תשלמו רק עבור מה שתקבלו.

התרשמו מהמחירים שלנו ותיהנו גם אתם משירות מקצועי משתלם!

פרטים לקבלת הצעת מחיר

דילוג לתוכן