הובלת רהיטים

הובלת רהיטים

שירותי הובלות בדימה

1

תורגמן הובלות – הובלות בפריסה ארצית

5

דימה הובלות , מוביל מקצועי בדרום

5

יותר המוביל שלך עובד באזור הצפון, מעניקה שירותי הובלה לדירה, הובלת משרדים ועוד. התקשרו לקבלת…

5

א.נ. מובילים SOS ברמה גבוה, מקצוענים בכל הקשור להובלת דירה מכל הסוגים, הובלת משרדים ועוד.…

5

חברת ההובלה מעניקה שירותי הובלה מזה שנים רבות, אנו מעניקים שירות אדיב, מקצועי לכל לקוחתינו

5

מובילים מקצועיית המתמחים בהעברת דירות, העברה משרדים, תכולת דירה, אריזה וכל הנדרש בעת מעבר דירה.

5

אנו מעסיקים מובילים מקצוענים בלבד, התקשרו עוד היום לקבלת הצעת מחיר

5

הובלת רהיטים זה אנחנו!

קונים רהיטים וזקוקים להובלה?

עוברים דירה ורוצים להעביר רהיטים מורכבים ולשמור עליהם באותו המצב בדיוק ללא שריטות, שפשופים ומכות? אתם זקוקים לצוותי הובלת רהיטים המומחים שלו.

ככה זה כשאתם בידיים טובות!

כאשר עוברים דירה, או מעתיקים את מיקומו של משרד, החלק המורכב ביותר בתהליך הוא, ככל הנראה, ההובלה של הרהיטים. בכל הנוגע להובלה של פינוי תכולת דירה, למשל, התהליך אמנם ארוך אך די פשוט: אורזים את כל החפצים בארגזים מתאימים, וחברת ההובלות דואגת להעמיס את הארגזים על המשאית ולהעביר אותם אל היעד. אך כאשר מדובר על הובלת רהיטים, העניין נעשה מורכב יותר. חברתנו מציעה לכם הובלת רהיטים בצורה מקצועית, איכותית ובטוחה, ובמחירים נוחים במיוחד.

הובלת רהיטים

הובלת רהיטים

הובלת רהיטים

כמעט בכל הובלה של דירה יש צורך בהובלת רהיטים. כאשר מדובר על פריטי ריהוט קטנים, כמו כסאות למשל, התהליך פשוט יחסית – מעבירים את הרהיטים אל משאית ההובלה בדיוק כמו את הארגזים ושאר הפריטים המובלים. אך כאשר מדובר על הובלה של רהיטים גדולים, התהליך נעשה מורכב. ארונות, מיטות, שידות, מזנונים, ספות, ספריות – התהליך של הובלה של ריהוט מסוג זה הוא מורכב, ודורש מיומנות ומקצועיות.

איך מובילים רהיטים?

הובלת רהיטים גדולים דורשת מספר שלבים. מרבית הרהיטים אינם יכולים כלל לעבור בדלת הבית, כך שהובלה פשוטה ורגילה אינה באה בחשבון. הובלת רהיטים גדולים דורשת עבודה של נגר – מכיוון שהשלב הראשון בהובלת רהיטים הוא פירוק של הרהיטים, לגודל שאותו ניתן להוביל בקלות. את הפירוק יש לבצע בצורה מקצועית, על מנת שלא לפגוע ברהיטים, ועל מנת לאפשר הרכבה שלהם מחדש ביעד ללא תקלות כלשהן. פירוק נכון אמור לשמור על הרהיטים ללא עיקום של צירים, ללא פגיעה בחלקי הריהוט ושמירה על חוזקם המקורי. לאחר שהרהיטים מפורקים, יש לעטוף אותם היטב, באמצעות ניילון "שרינק" ו /או באמצעות ניילון בועות, על מנת להגן על חלקי הריהוט מפני נזקים שעלולים להתרחש בדרך. כאשר מביאים את הרהיטים אל היעד, יש להרכיב אותם מחדש במקומם. ישנם רהיטים שאינם ניתנים לפירוק, כמו ספות למשל, או פסנתרים. במקרה של ריהוט מסוג זה, שאינו עובר בדלת הבית, יש צורך בהוצאה של הריהוט דרך חלון בבית, לרוב באמצעות מנוף.

הובלת רהיטים מחיר

להובלת רהיטים מחיר אשר משתנה בהתאם לכמות הרהיטים, לסוג הרהיטים ולסוג העבודה הנדרשת עבור ההובלה. בדרך כלל, פירוק והרכבה של רהיטים סטנדרטיים כלול במחיר של ההובלה כולה. אולם אם יש צורך בפירוק מורכב יותר, או ברהיטים רבים מהסטנדרט, המחיר לרוב יהיה גבוה מעט יותר. אם יש צורך במנוף להוצאת הריהוט – הדבר יהיה כרוך בעלות נוספת עבור המנוף.

חברתנו

חברתנו מספקת לכם שירותי הובלות מקצועיים ומתקדמים, לכל סוגי הרהיטים. אנו דואגים להעניק לכם עבודה איכותית, כולל פירוק והרכבה של הרהיטים בצורה מדויקת ומקצועית, על מנת שתוכלו להגיע ליעדכם עם רהיטים שלמים ואיכותיים כפי שהיו לפני ההובלה.

זקוקים להובלת רהיטים, מחיר נוח? חברתנו מציעה לכם עבודה מקצועית, מהירה ואיכותית, במחירים הטובים ביותר!

פרטים לקבלת הצעת מחיר

שירותי ב והסביבה

אינדקס הובלות להשוואת מחירי ב, מחפשים מוביל מקצועי ובעל ניסיון רב במתן שירותי הובלה איכותית ?
הגעתם למקום הנכון !
התקשרו עכשיו למוקד הארצי שלנו, או השאירו פרטים בטופס, וצוות האתר יחזור אליכם בהקדם עם מחיר הובלה בהתאם לדרישות.
פרטים לקבלת הצעת מחיר

דילוג לתוכן